ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Огляд


 

ПЕРШИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ALFA ROMEO

Захоплення великого дебюту

З моменту свого заснування Alfa Romeo створювала моделі, здатні змінити наш погляд на те, як треба водити і любити автомобілі – унікальні шедеври дизайну і техніки, які продовжують бути предметом захоплення і наслідування. На сьогоднішній день марка пройшла нову віху після своєї майже 106-річної історії. Stelvio тут, щоб відповідати найвищим очікуванням кожного автолюбителя.

 

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНІ ЕМОЦІЇ

Емоції від водіння досягають нових висот

Чи може позашляховик передати доставити такі ж емоції як спортивний седан? Stelvio був створений, щоб відповісти, що це справжнє задоволення від водіння Alfa Romeo можна посилити і збільшити.

Його високе і до того ж спортивне місце водія – це ексклюзивна новинка. Почуття, які ви отримаєте за кермом Stelvio є абсолютним проривом в світі позашляховиків. Отже, давайте осідлаємо його.

 

 

ЕМОЦІЇ НЕ МАЮТЬ КОМПРОМІСУ

Створений, щоб бути унікальним

Надзвичайна легкість, видатні пропорції рульового колеса і оптимальний динамічний баланс Giulia передаються в новій формі. Завдяки його інноваційній платформі, Stelvio ідеально поєднує водіння спортивного автомобіля з комфортом традиційного позашляховика. Є багато місця для всього, що вимагає повсякденне життя, але немає місця для конформізму.

 

 


НОВИНИ ТА АКЦІЇ