ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Огляд


ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ

Компактний зовні, просторий всередині


РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ

Широкі розсувні бічні двері забезпечують більш зручний доступ з максимальною шириною 644 мм і висотою 1041 мм, в базовій комплектації в залежності від версії.
Вертикальна зовнішня ручка дуже зручна для обхвату і може відкриватися обома руками.
* 2-сторонні розсувні двері доступні в якості опції.

ЗРУЧНИЙ ДОСТУП

Висота завантаження становить менше 530 мм від землі, що спрощує завантаження та розвантаження.


ПРОСТІР І ФУНКЦІОНАЛЬНА ГНУЧКІСТЬ


ЛЕГКО ЗАВАНТАЖУВАТИ І ВИВАНТАЖУВАТИ

Компактні розміри, маневрений та гнучкий.

New Fiorino – фургон, зроблений для міста з ідеальними зовнішніми розмірами:
Довжина 3,957 м і ширина 1,716 м.

Вантажне відділення має правильну квадратну форму і дивно просторе
довжиною від 1,52 м до максимум 2,50 м зі складеним пасажирським сидінням, висота 1,21 м і ширина 1,47 м, відстань між колісними арками 1,05 м; обсяг 2,5 м3 або 2,8 м3 при складеному пасажирському сидінні.

ПЕРЕГОРОДКИ

Щоб відокремити кабіну від вантажного відсіку і захистити водія від будь-яких переміщень вантажу, ви можете вибрати з ряду перегородок, доступних на замовлення:

ШАРНІРНА ПЕРЕГОРОДКА

Універсальність шарнірної перегородки в поєднанні з переднім пасажирським сидінням, складеним повністю в площині підлоги, дозволяє збільшити довжину вантажного відсіку майже на один метр і збільшити обсяг на 0,3 м3. Це дозволяє перевозити довгомірні предмети загальним обсягом близько 2,5 м3 і 2,8 м3


ШАРНІРНА ПЕРЕГОРОДКА

Надає наступні переваги:
Додаткова довжина 1 м (взагалі приблизно до 2,5 м)
Додатковий об’єм вантажного відсіку 0,3 м3

Як знає кожен, важливо звернути на себе увагу в місті. Так як це робить New Fiorino завдяки його виду легкового автомобіля і новій зовнішності, тепер ще більш привабливій. Але для тих, у кого є робота, зовнішність – це ще не все. Новий Fiorino поєднує в собі унікальний дизайн з об’ємом багажного відділення до 2,8 м3 і зручний доступ завдяки широким розсувним бічним дверям з ергономічними вертикальними ручками, щоб допомогти вам вирішити всі ваші завдання. Але переваги тут не закінчуються, у New Fiorino є все необхідне, щоб відмінно виконати роботу: вантажомісткість до 660 кг, правильна квадратна форма і розкриття задніх дверей на 180°, що забезпечує легкий і зручний доступ до багажного відділення і висота навантаження всього 527 мм. Нарешті, круг розвороту 9,95 м забезпечує відмінну керованість.

 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ