ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Дизайн і комфорт

 

ЗНАКОВИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН

Alfa Romeo викликає емоції, завдяки своїй багатій історії та захоплюючому поєднанні  найсучасніших технологій, ходовим якостям гоночного автомобіля та спокусливому стилю. 
Народжена в Мілані, Італія, Alfa Romeo завжди шукала ідеальний баланс цих елементів, щоб модна форма, яка обволікає механічну сущність, не була просто функцією. Всі нові Alfa Romeo Giulia викликають почуття і залишаються типово італійськими і безпомилково Alfa Romeo.

 

 

ВІДМІННИЙ РОЗПОДІЛ ВАГИ

Першорядне значення для задоволення від водіння в абсолютно новій Giulia Quadrifoglio є ідеальний розподіл ваги 50/50, забезпечуючи водієві оптимальний баланс між потужністю і керованістю. Цей вражаючий розподіл ваги отримується завдяки розумному розподілу ваги і використанню технічних матеріалів ексклюзивного класу, в тому числі вуглецевого волокна, що в три рази міцніше і в сім разів легше, ніж сталь. Вуглецеве волокно було використане для всієї конструкції машини, у тому числі для карданного валу, капоту, даху і каркасів передніх сидінь. Алюміній широко використовується для інших частин кузова і основних механічних компонентів, у тому числі двигуна і підвіски.

Карбон-керамічні гальма забезпечують Giulia Quadrifoglio винятковою ефективністю гальмування при будь-яких умовах, при цьому знижуючи загальну вагу.

 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ